Ons laatste Nieuws
Bekijk alle nieuwsberichten op farmaactueel.nl
16 jul
Zorgverzekeraar let vooral op de centen
Hoe kopen zorgverzekeraars ziekenhuiszorg in? Volgens de Zorgverzekeringswet uit 2006 moeten ze letten op prijs én kwaliteit van behandelingen. Dat zou betere en efficiëntere zorg opleveren, was de gedachte. Maar anno 2012 ligt de nadruk nog vooral op de prijs, vinden de ziekenhuizen.(Trouw)
Hoe kopen zorgverzekeraars ziekenhuiszorg in? Volgens de Zorgverzekeringswet uit 2006 moeten ze letten op prijs én kwaliteit van behandelingen. Dat zou betere en efficiëntere zorg opleveren, was de gedachte. Maar anno 2012 ligt de nadruk nog vooral op de prijs, vinden de ziekenhuizen.(Trouw)
16% van de Nederlandse Kantoorgebouwen staat leeg en er komt nog steeds nieuwbouw bij! Gemeenten hebben financieel belang bij nieuwbouw; gemeenten mogen als enigen bouwgrond uitgeven; kopen goedkoop in al dan niet onder dwang en verkopen tegen 1000x de prijs aan project ontwikkelaars.
Verkapte belasting en wordt ook nog geteld als economische groei.
CBS ambtenaren rekenen nu de salarisverhogingen van de ambtenaren zelf tot de economische groei.
Grieks scenario is zich aan het ontwikkelen in Nederland zelf.
En de politieke en ambtelijke goegemeente vindt het prachtig! Logisch. Lonen van de burgers in dit land worden verlaagd of bevroren. Middels promoties van klerk 1ste klas naar klerk 2de klas omzeilen de ambtenaren de zelf opgelegde bevriezing en dragen zij bij aan de economische groei. Tweede truc is oprichten van meer en meer Directoraten Generaal; nu al is 1 op 9 ambtenaren directeur met een directeuren salaris. In de private sector is dat 1 op 50. Bij de Overheid is 1 op 7 Human Resource medewerker. Logisch met al die promoties. Dat moet in goede banen worden geleid.
"Knattargak" riep een Tweede Kamerlid vorig jaar al.
Terugval optie Hans Hoogervorst loopt af per 2016.Dan vervallen de 12 miljard opgepotte verplicht afgedragen ziekenfondspremies aan de private verzekeraars. Daar hoor je de heer Zalm niet over en de politici en Hugo al helemaal niet.
12 september laatste kans om terugvaloptie in gang te zetten.
Stem dan strategisch SP. Houdt de PvdA bij de les.
De voormalig communisten en pacifisten zijn al overgestapt naar de overkant en dolen nu horende en ziende blind in het rond.
Paul Krugman heeft lovende woorden over voor de SP! Geen bezuinigingen maar stimuleringen om het land te redden!
Blijf op de hoogte
Wilt u altijd op de hoogte blijven van de laatste veranderingen en nieuws over Farma-actueel? Vraag de nieuwsbrief aan door uw e-mailadres hieronder in te vullen.