Ons laatste Nieuws
Bekijk alle nieuwsberichten op farmaactueel.nl
08 okt
Webcasts Coach, Cure & Care 2013. De visie van de jonge professionals
De webcast van de gezamenlijke toekomstvisie van de nieuwe generatie jonge zorgverleners. Vanavond overhandigden zij in de Glazen Zaal in Den Haag hun visiedocument Coach, Cure & Care 2025 aan minister Schippers. De webcasts zijn in alle browsers te zien en zijn een service van FarmaActueel®
De webcast van de gezamenlijke toekomstvisie van de nieuwe generatie jonge zorgverleners. Vanavond overhandigden zij in de Glazen Zaal in Den Haag hun visiedocument Coach, Cure & Care 2025 aan minister Schippers. De webcasts zijn in alle browsers te zien en zijn een service van FarmaActueel®
Waar staat de VVD ook weer voor?
E Schippers leest dan ook voor vanaf papier: wat moet ik ook weer vertellen? In de TK Commissie deed zij een ontboezeming: 'u ziet wel dat ik er helemaal niets van snap".
Systeemmodel Zorgstelsel 2006 was gebaseerd op wat ook weer? Waarom kregen de voormalige ziekenfondsen de regie rol? Werken zij voor eigen rekening en risico? Lopen zij risico? Bepalen zij zelf het budget? Zelf de premie?
Wat is dan de toegevoegde waarde van private verzekeraars in het systeemmodel Zorgstelsel 2006 anno 2013, laat staan in 2025?
Is er 'eigenlijk' geen sprake van een gecentraliseerd zorgstelsel?
Maar dat staat niet op haar spiekbriefje.
"IK heb het zelf niet gelezen, zegt ze eerlijk".
En de farmacie? Die moet zijn kansen krijgen van de verzekeraars en die verzekeraars moeten die kansen ook grijpen. Dat zet druk op de verzekeraars. Maar daar gaat de Minister niet over. Want de zorg is geprivatiseerd en de verzekeraars hebben de regierol. Dat heeft de Tweede Kamer zo besloten. Wij dus.
Als de Rijksoverheid ook nog wat kan doen met jullie rapport zal ik dat zeker niet nalaten.
Uitsmijter of dooddoener? Tekent wel de regelzucht van de Rijksoverheid en van deze VVD minister.
Waar stond de VVD ook weer voor?
Wilna Wind heeft een kort lijntje met ZN en VWS: gratis zorg leveren is doorgedrongen bij de NPCF als oplossing voor de stijging in de zorgkosten.
Gaan de VWS ambtenaren nu gratis beleid maken? Gaan de ZN en ZN-leden gratis beleid, controle en hetlevenvananderenzuurmaken leveren? 80% van de ambtenaren en semi-ambtenaren kunnen dan toch wel weg? Niet dan en waarom niet?
Wilna Wind. Wil geen stelselherziening. Vindt het normaal dat private verzekeraars worden gebudgetteerd en als de vraag hoger is moeten zorgaanbieders maar gratis zorg leveren.
Pompen. Ja-Knikker? Vraag het Rik vd M. Kenner van Ja-Knikkers. WAt levert het Wilna Wind op? Een fraai directeurensalaris a 250.000 euro per jaar.
Wat levert het Ja-Knikker R vd M op? Een allang afbetaalde bereidingsruimte? Een naheffing van CZ en Menzis wegens het bewust niet voldoen van het preferentie beleid?
Snel afvegen en doortrekken en zeg eens Neen!
Blijf op de hoogte
Wilt u altijd op de hoogte blijven van de laatste veranderingen en nieuws over Farma-actueel? Vraag de nieuwsbrief aan door uw e-mailadres hieronder in te vullen.