Ons laatste Nieuws


Bekijk alle nieuwsberichten op farmaactueel.nl 


21 nov

Paul Lebbink draait zijn pillen in zijn eigen laboratorium in het Haagse Transvaal zelf

Haagse apotheker produceert zelf, tegen de hedendaagse trend in (AD, via KNMP)

Haagse apotheker produceert zelf, tegen de hedendaagse trend in (AD, via KNMP)

henricop 22-11-2013 08:25
Blijft wel lang dezelfde plaat afspelen die Lebbink. In 2009 riep ie al dat hij dat spul maakte.
Mooie bereidingsruimte, maar ziekenhuizen Den Haag gaan zelf binnenkort alle cassettes meegeven. Dan is de ruimte werkloos.
Meijer Apeldoorn 21-11-2013 17:40
Bij zijn verhaal over de zaterdag opening heeft ie een beetje last van een selectief geheugen.
Paul had zelf, samen met alle collega's een maand of twee daarvoor afgesproken dat er dat jaar nog niemand op zaterdag open zou gaan. Als je dan vervolgens zonder overleg zo'n afspraak aan je laars lapt moet je niet verbaasd zijn dat dat gevolgen heeft.
Meijer Apeldoorn 21-11-2013 16:53
Paul is een aardige jongen, heeft echter een beetje oogkleppen op. Beseft niet dat zijn giga apotheek niet te vergelijken is met een modale apotheek. Paul heeft, net als een beperkt aantal andere collega's, nog steeds de luxe dat hij over geld niet hoeft na te denken. Goed voor hem en zijn klanten, helaas niet erg representatief.
Het zou prettig zijn als hij dat in de publiciteit eens zou benadrukken. Het salaris van Messi is ook niet representatief voor het inkomen van elke beroepsvoetballer, ook al schoppen ze tegen dezelfde bal. Door je op deze manier te presenteren beschadig je, wellicht onbedoeld, je eveneens hardwerkende collega's.


ANH JANSEN 21-11-2013 16:09
Hoe gaat dat met de declaraties en de vergoedingen? Deals tussen Groot DoorGeleverde Bereidingen Bereiders en verzekeraars volgen elkaar in snel tempo op. Welke prijzen berekent Paul en wat krijgt hij terug? Hoe gaat dat met de Taxe? En er zijn nu al verzekeraars die een eigen bereiding niet vergoeden als er in de taxe al een toedieningsvorm is aangemeld; tablet volstaat als een drank wellicht voor de verzekerde handiger zou zijn en de tablet een geregistreerd artikel is en de drank een eigen bereiding.

Trend is alles uit de apotheek, met steun van de KNMP.

Eens zien hoe Paul de "Grote Sprong Voorwaarts" van de KNMP gaat overleven.

Het leven van een Kanarie kan zo over zijn.

Blijf op de hoogte

Wilt u altijd op de hoogte blijven van de laatste veranderingen en nieuws over Farma-actueel? Vraag de nieuwsbrief aan door uw e-mailadres hieronder in te vullen.