Ons laatste Nieuws
Bekijk alle nieuwsberichten op farmaactueel.nl
27 sep
De winkeltjes van bakker Bruin en de andere leden van het bakkersgilde
Bakker Bruin had een winkeltje in een dorpje aan de Maas. Hij deed zijn best om voor al zijn dorpsbewoners het allerbeste brood van de wereld te bakken. Hij was apetrots op zijn bakkerij. Hij werkte van ’s morgens vroeg tot ’s avonds laat. (Huisarts Vandaag)
Kees zwaan
28-09-2010
07:36
Nog even, en we gaan over naar het Cubaanse 'schappenplan':
je hebt recht op gratis brood, ook als het er niet is (zelf betalen dus).
Kees zwaan
28-09-2010
07:35
Nog even, en we gaan over naar het Cubaanse 'schappenplan':
je hebt recht op gratis brood, ook als het er niet is (zelf betalen dus).
ANH JANSEN
27-09-2010
22:44
Prima stuk. Als het aan de Minister ligt gaat heel Nederland bij Japie eten; King Corn. Er staat brood op, dus is het brood. Waarom is King Corn ook alweer snel uit de schappen verdwenen? Die vraag heeft de Minister zich niet gesteld en de ambtenaren gaan hem ook niet op dat idee brengen.
Waarom wilde lang niet iedereen King Corn? En waarom is het van de schappen gehaald? Vrije keuze en vrije markt wellicht?
Blijf op de hoogte
Wilt u altijd op de hoogte blijven van de laatste veranderingen en nieuws over Farma-actueel? Vraag de nieuwsbrief aan door uw e-mailadres hieronder in te vullen.