Ons laatste Nieuws


Bekijk alle nieuwsberichten op farmaactueel.nl 


18 jan

Apotheek azM nu altijd open

De Transmurale Apotheek Service Maastricht (TASM), onderdeel van de ziekenhuisapotheek van het Maastricht Universitair Medisch Centrum+ / azM, is nu altijd open: 7 dagen per week, 24 uur per dag.

De Transmurale Apotheek Service Maastricht (TASM), onderdeel van de ziekenhuisapotheek van het Maastricht Universitair Medisch Centrum+ / azM, is nu altijd open: 7 dagen per week, 24 uur per dag.

ANH JANSEN 18-01-2012 18:14
Academische ziekenhuizen worden op speciale wijze gefinancierd in Nederland. Zijn in essentie Staatsziekenhuizen. Bedoeld voor de meest complexe zorg. Maar nee. Men opent nu ook een eigen 24 uurs apotheek. Bereidend? Voorraadhoudend? Marktconforme tarieven? Een Staatsapotheek. Onbeperkte financiering. Daar is niet tegenop te concurreren. Wat gaat de Dienstapotheek nu doen? Sluiten dan maar? Alle patiƫnten voor de ANZ verwijzen naar de Staatsapotheek? Contributie is niet meer nodig. Staatsapotheek wordt al door via de belastingen gefinancierd. Laat de azM de lusten en de lasten dragen.

Proeftuin wellicht voor het Afrikaans Distributie Model Openbare Extramurale Farmacie?

Blijf op de hoogte

Wilt u altijd op de hoogte blijven van de laatste veranderingen en nieuws over Farma-actueel? Vraag de nieuwsbrief aan door uw e-mailadres hieronder in te vullen.