

Ons laatste Nieuws
Bekijk alle nieuwsberichten op farmaactueel.nl
21 sep
Abbott schrapt 500 banen in vestiging Weesp
Farmaciebedrijf Abbott International schrapt vijfhonderd banen bij de vestiging in Weesp. De meeste banen verdwijnen op de afdeling research en ontwikkeling.(Nu.nl)
henricop
22-09-2010
21:35
Jansen: Gezien de begroting van VWS en de wijziging van de aanspraak, de zorgverzekeraars mogen bepalen welk middel voor welke aandoening nog wordt vergoed,
Ik kan dit nergens terugvinden! Ik lees alleen dat verzekeraars iets gaan doen met merkgeneesmiddelen. Maar wat is volstrekt onduidelijk
schuiringa
22-09-2010
14:59
Nederland wordt een witte vlek op de farmaceutische wereldkaart.
Klink kocht met opzet niet bij Solvay maar bij GSK.
Hoezo innoverende indudtrie in Nederland steunen.
Dit gedrag van Klink was het laatste duwtje.
Wat heeft Klink allemaal kapot gemaakt in Nederland ?
De zorg
CDA
Inniverende industrie.
Klink de Terminator ?
ANH JANSEN
21-09-2010
23:41
Gezien de begroting van VWS en de wijziging van de aanspraak, de zorgverzekeraars mogen bepalen welk middel voor welke aandoening nog wordt vergoed, kiest ook Abbott voor de verstandigste oplossing; inpakken en wegwezen uit dit land.
Voor korte termijn politiek moet je in Nederland zijn.
Blijf op de hoogte
Wilt u altijd op de hoogte blijven van de laatste veranderingen en nieuws over Farma-actueel? Vraag de nieuwsbrief aan door uw e-mailadres hieronder in te vullen.