Farma Actueel Nieuwsbrief
ZA06 Webcasts Prisma symposium
Geachte collega’s,
Het PRISMA symposium geeft u een beeld van praktisch farmaceutisch onderzoek. De webcasts zijn beschikbaar bij FarmaActueel®. Opvallend is dat zorgverzekeraar Achmea zich steeds meer bemoeit met de uitgaven van dure middelen in ziekenhuizen. Ebn verder een onderzoek naar medicatiegerelateerde ziekenhuisopnamen. Gaat u naar de EAHP, schrijf u dan in voor het symposium “NOAC’s : de rol van de ziekenhuisapotheker?”en bezoek tevens een Parijse ziekenhuisapotheek. Dit en méér bij FarmaActueel.
Meest gelezen berichten op FarmaActueel
Webcasts Prisma symposium 2013 De webcasts van het Prisma Symposium: Geld- Middelen en Genezen: praktijkonderzoek naar de goede balans in de farmacie >>> Lees verder (Artikel)
Achmea wil jaarmaximum aan reumamiddelen en cytostatica in ziekenhuis Achmea stelt in haar contract een maximumbedrag vast dat het Slotervaartziekenhuis aan medicijnen voor haar reuma- en kankerpatiënten mag uitgeven (Trouw) >>> Lees verder (Artikel)
Ziekenhuisapotheek verzorgt medicatie Carinova De apotheek van het Deventer Ziekenhuis gaat de farmaceutische zorg verzorgen voor de verpleeghuizen Sint Jozef in Deventer en De Hartkamp in Raalte van zorgorganisatie Carinova verzorgen. Het ziekenhuis en Carinova hebben deze week een langdurige samenwerkingsovereenkomst gesloten voor de totale farmaceutische zorg. (Skipr) >>> Lees verder (Artikel)
Vermijdbare en niet-vermijdbare medicatiegerelateerde schade in het ziekenhuis* In deze studie ondervond meer dan de helft van de opgenomen patiënten schade door geneesmiddelen, waarvan het merendeel niet-ernstige, niet-vermijdbare bijwerkingen waren. Deze resultaten geven aan dat men in het ziekenhuis alert dient te zijn op de veelvuldig optredende bijwerkingen van geneesmiddelen (NTvG) >>> Lees verder (Artikel)
Reacties in het FarmaActueel Forum (Graag kort en met respect naar personen) vindt u onder het betreffende nieuwsbericht
Nieuw op FarmaActueel
Nu online: PRISMA symposium 2013
Nu online: FarmaActueel gemist: Rondetafelgesprek over het geneesmiddelenbeleid
Nu online: Webcasts Nieuwezorg symposium
Nu online: Webcasts Highlights Farmacotherapie 2012
Nu online: Verdwijnen de HAP en de SEH? Welkom SEMD!
FarmaActueel Poll U wordt uitgenodigd een stelling in te sturen. U weet dan hoe collega’s hierover denken. Stem op onze nieuwe poll van de komende weken: De zorgverzekeraar geeft een ziekenhuis geen overeenkomst Breng uw stem uit op FarmaActueel
Adverteerders
Bayer-Schering: De Bayer-Schering website
Zamicom/Pharmacom: De Klinikom applicatie
MSD: De website van MSD
Roche: Roche Oncology
Janssen: De Janssen website
UCB: Nieuwe ontwikkelingen bij UCB
W&P Personeel en Salaris: Méér dan personeels- en salarisadministratie
Vacatures: Amsterdam, Dordrecht, Zwolle, Amsterdam, Tilburg, Hoorn, Rotterdam, Den Bosch, Heerlen, Groningen.
Overig nieuws op FarmaActueel
Schippers in Buitenhof: Veldpartijen vragen waar te bezuinigen
Webcasts Prisma symposium 2013
Toch apotheek in Haarlem 's nachts open
Europees onderzoek naar anticonceptiepil Diane-35
Ziekenhuisapotheek verzorgt medicatie Carinova
PRISMA webcast: Doelmatigheid van openbare apothekers
Het stormt in de polder: een kijk op de gezondheidszorg
Verwarring bij patiënt door medicijnen
Stoppen met roken naar niveau 2011?
Apothekers gesteund door aandacht minister voor medicijntekorten
Substitutie vermindert therapietrouw
Eenzijdige opzegging overeenkomst Achmea en Dienstapotheek Zoetermeer
Huisartsen doen nu wel mee met patiëntendossier
Achmea wil jaarmaximum aan reumamiddelen en cytostatica in ziekenhuis
Beantwoording Kamervragen over toelating vaginaal antischimmelmiddel op de vrije markt
Beantwoording Kamervragen over contant betalen bij de apotheek
Slotervaartziekenhuis int rekening voor patiënten
Radio 1: Tekort aan medicijnen met Rik van der Meer
PharmaPartners en VitalHealth ondersteunen als eerste de apotheek in de keten
Dutch BioFarmaceutics moet stoppen met maken van geneesmiddelen
Vermijdbare en niet-vermijdbare medicatiegerelateerde schade in het ziekenhuis*
Rik van der Meer over tekort aan medicijnen »
Huisartsen weer in verzet tegen patiëntendossier
FarmaActueel wenst u veel leesgenoegen.
Dr. Berry A.M. van Schaik MBA
Blijf op de hoogte
Wilt u altijd op de hoogte blijven van de laatste veranderingen en nieuws over Farma-actueel? Vraag de nieuwsbrief aan door uw e-mailadres hieronder in te vullen.