

Farma Actueel Nieuwsbrief
Nieuwsbrief OA2010-38
Geachte collega’s,
Welkom bij de vernieuwde website en nieuwsbrief van FarmaActueel. Een heftige week: een naar Trouw uitgelekt NZa-document, het vertrouwen tussen apothekers en zorgverzekeraars naar nieuw dieptepunt, een 2e-Kameroverleg dat besluit apothekers met 30 miljoen te korten. Het FarmaASctueel symposium over Ketenzorg en Integrale Bekostiging (webcasts beschikbaar), FBA over handverkoop en het radiodebat tussen VJA en de Thuisapotheek. Denk ook om uw team apothekers, dat voor het goede doel de Marathon van Amsterdam loopt Dit en méér bij FarmaActueel.
Apothekers lopen voor Borstkanker: Het FarmaActueel Dreamteam (13 apotheker-lopers) zet zich in voor het goede doel via de (1/2) Marathon van Amsterdam op 17 okt. Elke week een weblog over de voortgang van uw apothekersteam. Kijk naar de weblog van Bart Vos, Hans Schuurman en Berry van Schaik. Geef een incasso voor uw bijdrage. Uw bijdrage straks is volledig voor Pink Ribbon.
Meest gelezen berichten op FarmaActueel
Ø Webcasts FBA symposium Handverkoop in de apotheek Op 16 september organiseerde het FBA het symposium Handverkoop in de apotheek. De webcasts zijn beschikbaar. Een service van FarmaActueel® >>> Lees verder (Artikel)
Ø Webcasts symposium Ketenzorg en Functionele Bekostiging online Het FarmaActueel symposium Ketenzorg en Functionele Bekostiging is als webcast beschikbaar. Een service van FarmaActueel® >>> Lees verder (Artikel)
Ø Weblog Wies: Apothekers open voor borstkanker Wies Stolze introduceert zich als apotheker lopend voor borstkanker in de Marathon van Amsterdam >>> Lees verder (Artikel)
Reacties in het FarmaActueel Forum (Graag korte reacties en met respect naar personen)
Vindt u onder het betreffende nieuwsbericht
Nieuw op FarmaActueel
Binnenkort: Highlights van het FIP-congres
Nu online: FBA-symposium Handverkoop in de apotheek
Nu online: FarmaActueel symposium Ketenzorg en Functionele bekostiging
FarmaActueel Poll. U wordt uitgenodigd een stelling in te sturen. U weet dan hoe collega’s hierover denken. U stemde als volgt op de stelling van de afgelopen weken:
Wie wordt de volgende Minister van VWS?
Ab Klink 32%
Edith Schippers 38%
Halbe zijlstra 12%
Overig/geen mening 18%
De stelling voor de komende week luidt: Wat vindt u van de nieuwe website? Breng uw stem uit op FarmaActueel
Advertenties: Klik op het logo van de adverteerders. Zonder hen geen FarmaActueel!
Ø Spruyt hillen: Bestel nu de geïllustreerde winterdraagtassen, blokbodemzakken of checklistkaartjes
Ø Zamicom/Pharmacom: Zamicom/Pharmacom: ZMC Leeuwarden kiest voor voorschrijfsysteem Klinicom
Ø W&P Personeel en Salaris: Méér dan personeels- en salarisadministratie
Ø Chiesi: De Chiesi website
Vacatures: In Leiden, Vlissingen, Venlo, Leiden, Utrecht, Haarlem, Rotterdam, Hoogeveen, Amsterdam, Den Haag, Mierlo, Zutphen, Eindhoven, Hillegom, Roermond, Beverwijk, Emmen, Utrecht, Drachten, Ede, Den Haag, Nieuwegein, Nunspeet, Den Haag.
Overig nieuws op FarmaActueel
Ø Actie: Apothekers lopen voor Borstkanker: 12 apothekers lopen Marathon voor Pink Ribbon
Ø Weblog Wies: Apothekers open voor borstkanker
Ø Webcasts FBA symposium Handverkoop in de apotheek
Ø Johnson & Johnson wil Crucell overnemen
Ø Antipsychoticagebruik stijgt, omzet stagneert
Ø VWS zet apothekerstitel op de tocht
Ø Nijmeegse onderzoekers vinden medicijn tegen tbc
Ø Poll huisartsen over online apotheken
Ø Onderzoek: pillen artrose helpen niet
Ø Webcasts symposium Ketenzorg en Functionele Bekostiging online
Ø Geneesmiddelenoverleg vandaag 2e Kamer
Ø Endoscoop in ziekenhuis niet schoon genoeg
Ø Acetylcysteïne wordt acetylsalicylzuur
Ø Jonge moeders massaal naar de apotheek
Ø Astmamedicijn baat MS-patiënten
Ø Pensioenen: forse afstempeling SPOA
Ø Klantenkring Thuisapotheek bijna verdubbeld
Ø RVZ: Twintig stappen naar gezonde zorg in 2020
Ø Kamervragen over het niet vergoeden van Penthotal bij euthanasie
Ø De apotheker, de boodschapper en de bonuscultuur
Ø Specialisten draaien zondagsdienst op donderdag
Ø Filantropen starten farmaceutisch bedrijf
Ø Column Moreel appèl Klink mag ziekenhuizen niet korten van rechter
Ø Apotheken sluiten zich massaal aan op LSP
Ø BNR Nieuwsradio: Debat tussen VJA Peter Brummelhuis & Thuisapotheek Gerard Berwald
Ø Roche aan de top in Dow Jones Sustainability Index
Ø Intern NZa-document over Tariefsbeschikking 2011
Ø Apothekers ontvangen miljoenen meer
FarmaActueel wenst u veel leesgenoegen.
Dr. Berry A.M. van Schaik MBA
Nieuwsbrieven overzichtBlijf op de hoogte
Wilt u altijd op de hoogte blijven van de laatste veranderingen en nieuws over Farma-actueel? Vraag de nieuwsbrief aan door uw e-mailadres hieronder in te vullen.